Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. maj
13:00
Gråsten B
2
Fredericia KFUM
0
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
Gråsten B
Hoptrup/Marstrup IF
UHT
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Gråsten B
Sommersted/Jels
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 666
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Gråsten B
BNS
M+40 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:15
Gråsten B
Broager UI
Kvinder C2 7:7 - Forår 2024 Pulje 516
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Graasten B
Egen UI
U13 Drenge C (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 365
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Graasten B
Nord-Als B
U11 Drenge B (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 312
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Graasten B (2)
Bov IF
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 107
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Graasten B
Felsted IF (1)
U13 Drenge C (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 365
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Gråsten B
Hørup UI
U9 Drenge B (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 125
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Gråsten B
Aabenraa BK
U9 Piger (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 155
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Graasten B (1)
Bov IF
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 180
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Graasten B
Broager UI
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 186
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Gråsten B
Seest B
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Gråsten B
FC Kolding Nord
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 977
|
|||||||||||||||||||
20. maj
16:00
Gråsten B
SGI/SSK
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 977
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:45
Gråsten B/Broager UI
Ribe BK
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 874
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
Gråsten B
Toftlund IF
Kvinder C1 7:7 - Forår 2024 Pulje 510
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Gråsten B
Oversidder
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 315
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Gråsten B
Broager UI
M+32 11:11 - Forår/Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Gråsten B
Kværs B
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 168
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Graasten B (1)
Dybbøl IU
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 108
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Gråsten B
Bramming B
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 977
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Gråsten B
FCH 6100
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Gråsten B
Aabenraa BK
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Bov IF
Graasten B (2)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hørup UI
BNS (1)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Graasten B (1)
BNS (2)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Broager UI
Holbøl IF
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
BNS (2)
Hørup UI
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Bov IF
Graasten B (1)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Graasten B (2)
Broager UI
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
BNS (1)
Holbøl IF
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Bov IF
BNS (1)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Hørup UI
Graasten B (2)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Graasten B (1)
Holbøl IF
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Broager UI
BNS (2)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Gråsten B - VBIF - Broager UI
Dalum/Næsby
U17 Piger Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 822
|
|||||||||||||||||||
27. maj
17:30
Graasten B (1)
Egen UI (1)
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 180
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Gråsten B
Tønder SF
U12 Piger 2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 360
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:15
Gråsten B
Nord/Als B
Kvinder C1 7:7 - Forår 2024 Pulje 510
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Graasten B
Nord-Als B (1)
U13 Drenge C (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 365
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Gråsten B
Sønderborg Fremad
U12 Drenge B (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 340
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:45
Gråsten B/Broager UI
Gauerslund IF
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 874
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Graasten B
Lundtoft IF
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 186
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Graasten B (2)
Aabenraa BK
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 107
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Gråsten B
Nord-Als B
U9 Drenge B (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 125
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Gråsten B
Sønderborg Fremad
U8 Piger (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Graasten B
Sønderborg Fremad (1)
U11 Drenge B (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 312
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:15
Gråsten B
Løjt IF
Kvinder C1 7:7 - Forår 2024 Pulje 510
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:15
Gråsten B
Egernsund KIF
Kvinder C2 7:7 - Forår 2024 Pulje 516
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Graasten B
Broager UI (1)
U13 Drenge C (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 365
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Gråsten B
Oversidder
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 280
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:15
Gråsten B
Bov IF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 666
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Gråsten B
Dybbøl IU
M+32 11:11 - Forår/Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Graasten B (1)
Egen UI
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 108
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Gråsten B
Haderslev FK
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 977
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Gråsten B
Hellevad/Agerskov
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Gråsten B
Oversidder
U9 Piger (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 155
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Gråsten B
FCH 6100 (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 168
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:00
Gråsten B
Tinglev IF
U12 Piger 2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 360
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
Gråsten B/Broager UI
Vonsild FK
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 874
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Gråsten B
Tinglev IF
M+40 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:15
Gråsten B
Bevtoft IF
Kvinder C2 7:7 - Forår 2024 Pulje 516
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Gråsten B
Bov IF
U12 Drenge B (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 340
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Gråsten B
Hørup UI
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 315
|